0216 661 10 49

Akrilik Mutfak

      akrilik-mutfakAkrilik, yüzey kaplama malzemesi olarak bilinmektedir, mutfak modellerine uygulanması sonucu da farklı bir tür akrilik mutfak modelleri ortaya çıkmıştır. Yalnızca mutfak modellerinde değil evinizin birçok köşesinde bu malzeme ile dokunmuş ürün kullanabilirsiniz. Akrilik malzemelerin kullanım alanları fazlasıyla geniştir ve kullanımı da çok rahattır. Özellikle mutfak ve banyolarda hijyen konusunda sizleri fazlasıyla rahat ettirmektedir. Temizlik konusunda çok fazla vaktinizi almaz ve sizlere büyük kolaylık sağlar. Esnek yapıları sayesinde mebranlar gibi bu ürünler de fazlasıyla kullanışlıdır.

     Akrilik malzemeyi mutfaklara uyguladığımızda az önce de belirttiğim gibi mutfak modelleri karşımıza çıkıyor. Uzun ömürlü ürünler arasında yer alan bu türü tercih etmeniz için birçok sebep var… Özellikle hanımların en fazla vakit geçirdiği alanlar mutfaklardır.

    akrilik mutfakYemek yapmayı seven hanımlar günün büyük kısmını bu alanda geçirir. Hal böyle olunca mutfak modelleri de en çok onların ilgisini çekiyor. Geniş ve modern mutfaklar her zaman daha ferah ve görüntü bakımından bir adım daha öndedir. Eğer kalite ve kullanım konusunda da iyi ürünler istiyorsanız, akrilik dolaplar ve mutfak modelleri tercihleriniz arasında olmalıdır. Mutfak temizliği vaktinizi bir hayli alır fakat akrilik dolaplarda ya da diğer ürünlerde bu söz konusu değildir. Basit bir temizlik malzemesi ve küçük bir bezle bu mutfak modellerinin ya da dolaplarının temizliğini aradan çıkarabilirsiniz. Akrilik ve mebran son yılların ilgi çeken ve el üstünde tutulan iki farklı ürünü arasında gösteriliyor. Bu tasarımlar ya da dolgular evin içerisindeki ürünlere uygulandığında sizlere daha kullanışlı ve uzun ömürlü malzemeler olarak geri dönüyor.

 

 

UZMAN MİMARLARIMIZ İLE HAYALİNİZDEKİ MUTFAK DOLABI
www. farukoglu.com ‘ DA !

 

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com