0216 661 10 49

Ankastre Mutfak Dolabı

        ankastre mutfakAmerikan, modern derken ankastre mutfak modelleri de insanların beğenisine sunuluyor. Ankastre mutfak modelleri bir bütün olarak ele alınıyor. Şöyle ki: Kullanışlı ve geniş bir alan istiyor, ek olarak dolaplarınızın da sizlere alan yaratmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz model ankastre olmalıdır. Dolap konusunda ankastre ürünleri de tercih edebilirsiniz.

         Amerikan mutfak kullanıyorsanız, ankastre dolap kullanmanız sizlere daha geniş bir alan yaratacaktır. Bir bütün olarak, az önce bahsettiğim gibi ankastre mutfak modelleri sizlere geniş alanlar sunar ve barındırdıkları dolaplar sayesinde de kullanışlı bir yapıya sahiptir… Ankastre modellerde derli toplu bir mutfak sizleri bekliyor hanımlar. Bir bütün halinde olması bu modelin fazlasıyla önem arz ediyor. Dağınık bir görüntü bu modellerde asla söz konusu değil. Dolaplar ve diğer aksesuarlar monte edilmiş şekilde ve mutfakla fazlasıyla uyum içerisindedir. Geniş dolaplar sayesinde, Amerikan mutfaklar kadar geniş bir alan yaratır sizlere.

B1.tif        Renk konusunda tercih sizlere kalmış fakat basık bir mutfak sahibiyseniz, daha renkli ve cıvıl cıvıl renkleri tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Ankastre modellerde özellikle siyah beyaz renkler fazlasıyla tercih ediliyor. Siyah iç karartmak yerine beyazla bütünleşince harika bir görsel şölen çıkıyor ortaya. Ankastre mutfak modellerinde sizlere sağlanan en büyük kolaylık temizlik. Geniş olmasına rağmen az önce de belirttiğim gibi ürünlerin konumu belirlidir ve dağınık bir ortam yoktur bu yüzden temizlik konusunda çok detaylı hareket etmenize gerek yoktur. Eski mutfaklara bakacak olursak özellikle dolaplar ahşap ve cila ile süslenmiştir. Ahşap zamanlar harap olur ve temizlik konusunda her ürünü kabul etmez. Ankastre ürünlerde böyle bir sorun yok. Dilediğiniz ürünler ya da temizlik maddesi ile kolayca temizliğinizi yapabilir ve hiçbir şekilde sıkıntı yaşamazsınız.

 

UZMAN MİMARLARIMIZ İLE HAYALİNİZDEKİ MUTFAK DOLABI
www. farukoglu.com ‘ DA !

 

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com