0216 661 10 49

Boya & Badana

boya    Yaşam alanlarımız olan evlerimiz ne kadar dikkat edilse de zaman içinde bakım ve onarıma ihtiyaç duymaktadır. Yanlışlıkla duvarlarda açılan delikler oluşmakta ve yine zaman içinde duvarlardaki renklerin de kalitesi değişmekte ve yeniden boya badana işlemi gerekmektedir.
v
Ancak zaten gün boyu çalışıyorsunuz ve ne zamanınız var bu işlere ayıracak ne de tecrübeniz. İşte tam bu kısımda kurtarıcınız olarak biz geliyoruz ve siz sadece istediğiniz renkleri seçiyorsunuz gerisini ustalarına bırakıyorsunuz ve işlem bittikten sonra da keyfini sürmeye devam ediyorsunuz, hepsi bu kadar…
v
Uzman ekibimiz boya badana işleminden önce tüm oluşmuş mimari hataları gideriyor ve ardından gerekli işlemleri başarıyla yerine getirdikten sonra badana işlemine geçiyor. İster boş bir alan olsun ister dolu eşyalarınızı en hassas şekilde koruyup gerekli tüm önlemleri aldıktan sonra boya işlemine geçerek sizlere de gönül rahatlığıyla hizmet sunmaktadırlar.

boya dekorasyon

BOYA USTANIZ BURADA!

 

       Siz karar verin biz boyayalım sizlere de yeniden keyif içinde kirletmek kalsın. Kolay ödeme seçenekleri ile artık boya işleri sizleri korkutmasın. Son teknolojiyi yakından takip edip tüm kullandığımız ürünler de teknolojik çağımıza uygun olmaktadır. Tecrübelerini yıllardır gösteren ekibimiz tüm yaptıkları işlerde mükemmel sonuçlara ulaşmakta ve bizi tercih eden tüm müşterilerimizin memnun kalmasını politika edinmişlerdir.
v
Kişisel zevk ve tercihlerinize göre renk seçebilir ya da boya yapılacak alanın aldığı ışık ve ne amaçla kullanıldığına göre dilerseniz renk seçimine de en doğru şekilde karar verebiliriz. Biz sizler için uğraşıyor ve sizlerin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmek için çaba sarf ediyoruz. Siz mutlu olursanız biz de mutlu oluruz mantığıyla hareket edip sizlere tüm alanlarda yardımcı olup uygun ödeme koşullarıyla da ihtiyaçlarınızı kolayca yerine getirebilmenize olanak sağlıyoruz.

v

v

v

BOYACI USTANIZ
www. farukoglu.com ‘ DA !

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com