0216 661 10 49

Fayans & Seramik Döşeme

fayans-dosemeUygulama yapılacak alana göre seçimi yapılan seramik döşeme ile çok daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. Örneğin uygulama yapılacak olan alan eğer insan trafiğinin yoğun bir şekilde gerçekleştiği ya da gerçekleşeceği bir alan ise daha dayanıklı seramikler seçilmeli ve uzun vadede çok kalıcı çözümler elde edilmelidir.
v
Seramik döşenecek alanın özellikle düzgünlüğü sağlanıp ardından kuru ve temiz olması sağlandıktan sonra doğru bir şekilde işlemler yerine getirilip seramik döşeme işlemine başlanmakta ve gerekli tecrübeye sahip ustalarımız tarafından kısa sürede başarılı bir sonuç ortaya çıkarılmaktadır.  Tüm işlemler yapılırken olası sapmalar hesap edilip teknolojiye ayak uyduran ustalarımız sadece metre ile çalışarak gelişigüzel işler yapmayıp kumpas ile milimetrelik hatalara bile müsaade etmemektedir.
v
İster taban olsun ister diğer bölümler tüm yüzeylerde zevkinize göre seramik döşeyebilir ve kısa süre içerisinde de kullanıma hazır olarak teslim edebiliriz. Malzeme kalitesinden kesinlikle taviz vermeyip sizlere en iyileri en uygun fiyata sunuyoruz. Tüm peçlik, derz gönye aşamalarında gerekli ölçümleri doğru olarak belirliyor ve sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 

SERAMİK USTASI BURADA!

 

2012123401_daire_boyama_izmir_kazimdirik_alci_boya_ustasi_da_29326b266Uygulama yapılmasını istediğiniz alana karar verebilir ya da dilerseniz bizi arayıp fikrimizi alabilirsiniz. Birlikte de karar verip seramik seçiminden döşeme kısmına kadar size yardımcı olabilir tüm işlemler bitene kadar fikirlerinize paralel işlem yapabiliriz. Gerekli yapıştırıcılardan seramik seçimine kadar daima en iyi malzemeleri seçerek en başarılı sonuçları veriyoruz.

v

v

v

v

v

v

v

SERAMİK VE FAYANS UZMAN EKİBİNİZ
www.farukoglu.com  DA!

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com