0216 661 10 49

Mebran Mutfak

       kk (3)Sağlık örgütleri tarafından da tavsiye edilen mebran mutfak modelleri tek başına bir model olarak ele alınamaz. Mebran kapakları duymuşsunuzdur… Sağlıklı, kullanışlı, dayanıklı ve çok fazla yer kaplamayan ürünlerdir. Son yıllarda fazlasıyla tercih edilen bu ürünler mutfaklara da büyük bir özveri ile yerleştirilmiştir. MDF üzerine PVC folyo ile ortaya çıkan mebranların kullanımı alanı da oldukça geniştir…
Kaplama ya da klasik boyalı mutfak modellerinde hem temizlik hem de kullanım konusunda fazlasıyla sorun yaşanmaktadır fakat mebran modellerde bu tarz sorunlarla asla karşılaşmazsınız. Temizlik çok fazla vaktinizi almaz, özellikle bu konu hanımalrın fazlasıyla ilgisini çekiyor… Yıpranma mebran modellerde çok fazla görülmez. Uzun soluklu modellerdir ve yıllar geçse de sizlere sıkıntı yaratmaz. Ağır kimyasal maddelerle ya da temizlik malzemeleri ile ovmanıza gerek yoktur, ılık su ve sabun ile temizlik yapmak bu modellerde mümkündür. Renk konusunda klasik modellere göre de fazla seçenek bulunmaktadır. OLYMPUS DIGITAL CAMERAMebran modeller çok fazla bakteri barındırmaz ve yazının başında da belirttiğim gibi sağlık örgütleri bile onay vermiştir.
Mebran başlı başına bir üründür. Kapaklar, dolaplar vs… Mebran mutfak modelleri de bu tarz kapakları ve dolaplarını bünyesinde barındırdığı için bu ismi almıştır. Mutfak ve banyoda parka mebranlar tercih edilir, bizim asıl konumuz mebran mutfaklar olduğu için bu yüzden parlak renkleri sizlere tavsiye ediyoruz. Mutfak modelleri arasında son dönemlerde isim olarak fazlasıyla ön plana çıkmış olan bu model, diğerlerine nazaran daha kullanışlı, yer kaplamayan ve temizlik konusunda zamanınızı almayan bir model. Fiyat konusunda kendinizi biraz zorlarsanız kaliteli mebran mutfak modellerine kolayca ulaşabilirsiniz ve uzun ömürlü bir mutfağa sahip olursunuz.

.

.

UZMAN MİMARLARIMIZ İLE HAYALİNİZDEKİ MUTFAK DOLABI
www. farukoglu.com ‘ DA !

 

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com