0216 661 10 49

Modern Mutfak

kirmizi-balon-kapakli-mutfak-dolabi      Mutfaklarında modern bir hava yaratmak isteyenler için 2015 yılına özel harika modern mutfak tasarımları bulunuyor. Evinizde, iş yerinizde veya ofisinizde dekorasyona uyum sağlayacak mutfak modelleri aynı zamanda işlevsellik yönünden de sizlere oldukça katkı sağlayacaktır. Bu yıl üretilen açık mutfak modellerinde özellikle renk seçenekleri oldukça fazla. Sıcak ve samimi bir hava oluşturması için ahşap oldukça fazla kullanılmış. Çağımıza ayak uydurmanın yanı sıra aksesuar ve çeşitli bitki aksesuarları ile birlikte mutfak dekorasyonunu tam anlamıyla yapabilirsiniz. Modern mutfak tasarımları denildiğinde insanların en dikkat ettiği nokta ise neşelendirici detayların olup olmamasıdır.

        Modern mutfaklarda özellikle duvar aksesuarları ile birlikte tablolar kullanılarak dekorasyon açısından göz kamaştırıcı görünüm sağlanıyor. Modern mutfak dekorasyonu yapmak için kullanılan mutfak mobilyalarının yanı sıra mutfak eşyalarının da oldukça önemi vardır. Örneğin; kesinlikle eşyalar arasında renk ve parlaklık uyumu sağlanmalıdır. Birbirinden zıt renkleri kullanarak bütünlüğü sağlayabilmek pek mümkün olmayacaktır. Bunun yerine tost makinesi, sürahi vb. araç gereçlerin aynı renklerde olması mutfağınızın görünümüne en çok etki edecek unsurlardır. Özellikle alınan mutfak eşyalarının üzerinden seneler geçse dahi aşınıp, zarar görmemesi yani yüksek teknoloji kullanılarak hazırlanmış olması uzun vadede verilen en mantıklı karar olacaktır.

mutfakdolap1        Modern mutfak demek her yerde aksesuar ve eşyaların bulunduğu, kalabalık bir mekan değildir. Eğer sade ve gösterişten uzak olmasını istiyorsanız beyaz ve gri gibi renkleri kullanmanız doğru bir karar olacaktır. Bu sadeliği tam anlamıyla sağlamak adına mutfağınızdaki aydınlatma işinin de üzerine düşülmesi gerekmektedir. Parlak fayansların kullanılması modern görünüme direkt etki edecektir. Mutfağın görünümünde en çok etki edecek parçalardan birisi mutfak masasıdır. Modern görünümü sağlayabilmeniz için eşsiz bir parça seçmeniz gerekir. Mutfak masanızın, mutfak dolaplarınız ile parlaklık açısından uyumlu olması atmosfere daha kaliteli bir hava katacaktır. Eğer tam anlamıyla modern mutfak oluşturmak istiyorsanız eşyaların işlevselliği bu durumda önemli olacaktır. Ankastre ürünleri, modern mutfak dekorasyonu için vazgeçilmezler parçalar olarak görülebilir.

 

 

UZMAN MİMARLARIMIZ İLE HAYALİNİZDEKİ MUTFAK DOLABI

www. farukoglu.com ‘ DA !

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com