0216 661 10 49

Stropiyer ( Köpük Kartonpiyer ) Bayiliği

NEDEN STROPİYER ?

İstanbul stropiyer bayiliği

Stropiyer tavan ile duvarın birleştiği noktaya geldiğinden dolayı , o noktada oluşabilecek ısı kaybını engeller. Yaklaşık %5-7 arasında bir yalıtım sağlar.
100 m2 bir daire baz alınırsa yaklaşık 130   140 mt kartonpiyer veya stropiyer işi vardır. Perdelik, göbek, tavan kaplama v.b. stropiyer veya kartonpiyeri uygulandığı takdirde, 100 m2 lik bir daire de kartonpiyerin binaya verdiği yük 600-800 kg olup, stropiyerin yanlızca 16-26 kg dır.
Kartonpiyer uygulamasında sonra hemen boya yapmak mümkün değildir, Stropiyer de ise 1 saat lik bir beklemeden sonra hemen boya yapmak mümkündür. Kartonpiyer 20kg boya tüketir 100m2 lik bir dairede, her boyama işleminden sonra kartonpiyerin emici olmasından dolayı binaya getirdiği yük artmaktadır, ancak stropiyer sadece  3,5 kg boya tüketir.
Günümüzde stropiyer artık herkesin kolayca yapabildiği bir uygulama haline gelmiştir. Bu sebeple FARUKOĞLU İNŞAAT  -  EKOPİYER markası ile tüm türkiyede bayilikler vermektedir.

EKOPİYER ürünlerinin üretiminde DOW marka hammadde kullanılmaktadır. Tse standartları uygun olarak üretilen hammadde ile işlenmiş Ekopiyer alçısız kartonpiyer ürünleri, ustaların istekleri doğrultusunda, daha pratik , canlı ve  kaliteli olarak tüketiciye ulaştırılmaktadır.
Şimdi Özel Kampanyalar ve zengin ürün çeşidi ile SizlerdeEKOPİYER bayisi olabilirsiniz.

 

EKOPİYER BAYİ BAŞVURUSUNDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com