0216 661 10 49

İstanbul stropiyer bayiliği

Sevgili okuyucu;

Başta istanbul olmak üzere tüm Türkiye’ ye, Farukoğlu inşaat bünyesinde bulunan EKOPİYER marka stropiyer bayiliği vermekteyiz. Ekopiyer markası ürünlerini avrupanın en iyi yoğunluk derecesini yakalamış olan DOW marka xps köpük kütüklerinden elde etmektedir. Bu sayede ürettiğimiz köpük kartonpiyer ve stropiyer ürünleri daha yoğun olmanın yanı sıra dayanımı yüksek bir yapıya sahiptir.

Ekopiyer marka stropiyer ürünleri, uygulamacı ustaların görüş ve istekleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Bu sayede Ekopiyer marka köpük kartonpiyer ürünleri en yüksek dayanım ve kalitede üretilmektedir.

Bayilerimiz ile izlemiş olduğumuz politikamız kazan ve kazan ilkesi ile yürütülmektedir. Bu çerçevede bizimle çalışmakta olan ve çalışacak olan stropiyer bayilerinin kazanabilmesi için firmamız yoğun çapa harcamaktadır. Sezon içerisinde stropiyer bayilerinin ekopiyer tarafından yapılmış olan kampanyalar Köpük kartonpiyer bayilerine kazanç sağlamaktadır.

Ekopiyer marka ürünleri aşağıdaki katalog ile sınırlı değildir. Özel kesimler ile Ekopiyer Stropiyer bayilerininde ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sizde EKOPİYER bayisi olmak istiyorsanız lütfen TIKLAYINIZ.  veya 0216 661 10 49  nolu numarayı arayabilirsiniz.

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com