0216 661 10 49

Duvar Kağıdı

 

dubar kağıdı

Duvar kağıtları günümüzde cafe, restoran, ofis, iş yerleri, evler, oteller gibi pek çok yerde yaygın kullanım alanına sahiptir. Duvar kağıtları, kullanım süresi bakımından boyaya göre daha ekonomiktir. Boyayı daha sık yaptırmak gerekirken, duvar kağıdı uygulandığı mekanlarda en az 10-15 yıl rahatlıkla kullanılabilir. Firmaların garanti süreleri 5-10 yıl arasında değişmektedir. Duvar kağıtlarında bozulan yerlerinde çok rahatlıkla tadilat yapılabilmektedir.
v
Duvar kağıtlarının uygulaması çok kolay ve pratiktir. Fakat yine de uzman ekipler tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Çünkü duvar kağıtlarında kullanılan tutkaldan tutun da desen tekrarına kadar herşey çok önemlidir.

 

 

Hizmet verilen işlemler;

Normal Duvar Kağıtları,
Boyanabilir Duvar Kağıtları,
Tekstil Tabanlı Duvar Kağıtları,
Diğer Duvar Kağıtları (ipeksi, kabartmalı, vinil vs.)

mutfak-duvar-kağıdı-örnekleri-600x363

Duvar kağıdı teknik uygulamaları nın önemi günümüzde ve çevremizden duyuyoruz duvar kaplaması yaptırdım ama ek yerleri çok berli ve dahası döşeme sonrası kabarcıkların oluşup çeker ve iner denmesi deyip hava kabarcıkların inmemesi kaplama sırası kağıdın yapıştırıcısını duvaramı yoksa kağıdın arkasına sürerekmi yapıştırılmalıdır, bütün kaplamaların kendine has özellikleri var dır butür teknik özellikleride biz Farukoğlu inşaat firması çalışanları ve teknik destek ekibi ve bilir kişi olarak teknik uygulamaların doğrudan yapılmasını açıklığa kavuşturan ilk firmayız,
v
Duvar kağıdı döşemeden önce müşterilerimiz kağıt alırken mutlaka özelliklerini ve teknik bilgilerine sahip olabilmeleri işin satıcı ekip arkadaşlarımızda mutlaka bu bilgileri öğrenmelerini istiyoruz. Döşeme yaparken kaplamanın cinsini ve döşeme teknik bilgilerine sahip olunuz. Her ürün yapıştırıcısı ve cinsine göre tutkallanmalıdır.Kağdın yağlanmasında hem duvara sürülüp hemde kaplamanın arkasına sörülerek uygulayınız.

 

 

 

UZMAN DUVAR KAĞIDI USTANIZ
www. farukoglu.com ‘ DA !

 

Keşif Formu İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-BÜLTEN

Güncel gelişmelerden haberdar olmak için e-mail grubumuza kayıt olun
Newsletter Powered By : XYZScripts.com